fbpx

Система Ubpm на Першій конференції для партнерів Intecracy Group

24 травня відбулася Перша конференція для партнерів Intecracy Group. Наші фахівці із задоволенням презентували потенційним та існуючим партнерам консорціуму переваги та можливості взаємного партнерства.

Також були продемонстровані нові впровадження та оновлення програмних забезпечень, завдяки яким клієнти можуть перевести діяльність своїх компаній на електронний формат та повністю відмовитись від паперового документообігу.

Дізнатися про підвищення ефективності управління компанією за допомогою автоматизації бізнес-процесів, гості заходу змогли під час виступу продакт-менеджера системи автоматизації бізнес процесів Ubpm, Ольги Седньової.

Про що саме йде мова? Мається на увазі, що автоматизуючи процеси постановки завдань, делегування обов’язків співробітникам, контроль за швидкістю та якістю виконання роботи, керівник компанії налагоджує та систематизує взаємодію багатьох відділів. Система налаштована так, що запускаючи поставлений процес, вона сама контролює кожен крок, який необхідно виконати тому чи іншому відповідальному співробітнику. В даному ланцюгу є нагадування в пошті про дедлайн певного відрізку роботи, вказуються учасники заданого процесу та дати кінцевого результату. Звіт про виконану роботу система також складає, враховуючи всі дані, які зібралися під час роботи. І це лише маленький приклад.

Звичайно, всі можливості даної системи кожен може оцінити, відштовхуючись від власних потреб (система підлаштовується під галузь компанії, кількість відділів, поставлені задачі). Отже все індивідуально. Перший крок, який потрібно зробити – це замовити тестову версію системи. Цього достатньо для ознайомлення на власному прикладі. Далі вже фахівці проконсультують щодо повноцінного впровадження Ubpm в компанію.

Переваги, які надають автоматизовані системи, виводять бізнес клієнтів на високий рівень, а партнерам гарантують якісні результати у співробітництві. Адже наша компанія гарантує якісний продукт та обслуговування. Отже, звертайтеся до наших консультантів і отримуйте можливість стрімкого зросту.

×

×


×

×


×


×