fbpx

Організовуйте роботу з персоналом автоматично з системою Ũbpm!

Будь-яка компанія прагне скоротити витрати за рахунок збільшення ефективності роботи персоналу. Оптимізувати роботу співробітників, виявити деталі специфіки роботи відділу для забезпечення функціональності всіх процесів, пов’язаних з HR-діяльністю: організаційний менеджмент, кадровий облік, нарахування зарплати тощо.

Процеси роботи з людським ресурсом ведуть за собою безліч циклічних та рутинних процедур, які, як правило, є незручними, але вимагають багато уваги та часу, так як без них неможливо якісно виконати процес. 

Приклад: схема прийому-проходження випробувального терміну (підпроцеси для функціональних відділів виділені жирним шрифтом). Під ними деталізація дій відділів.

Універсальна система з автоматизації бізнес-процесів Ũbpm дозволяє вести детальну інформацію про співробітників компанії, кар’єрних пересуваннях всередині компанії, дані випробувального терміну, планування та супроводження прийому співробітника на роботу, організація його робочого місця, плани пов’язані з виходом співробітника на роботу та його адаптацію в компанії.

Перевага системи в тому, що вона легко адаптується під внутрішні процеси компанії, враховує їх специфіку. Сам процес стандартизований під ISO 9001.

Використання системи Ũbpm для процесу роботи з персоналом, виключає такі проблеми як:

  • Повторне дублювання даних з адміністрування персоналу (документи, що потребує трудове законодавство, кадрові документи для оподаткування та розрахунку зарплати)
  • Незручна технологія обліку робочого часу персоналу
  • Неможливість отримати оперативної внутрішньо корпоративної звітності

Таким чином, запровадження системи Ũbpm оптимізує і розвиває роботу підрозділу компанії: ефективно працюють всі департаменти, так як програма передбачає нагадування на робочому екрані комп’ютера співробітника, якщо термін виконання того чи іншого завдання спливає. Таким чином відповідальний співробітник нічого не пропустить.

Шлях виконання того чи іншого процесу видно в системі. Можна легко організовувати завдання та контролювати своєчасність та якість їх виконання, буквально в один клік.

В подальшому оптимізується робота всієї компанії, звільняючи час співробітників на більш творчі та відповідальні проекти.

×

×


×

×


×


×